Ref. OOS2023039

Recente HALFOPEN BEBOUWING (2012): 4 volwaardige slaapkamers, LEEFKEUKEN, ZUIDGERICHT PERCEEL, GUNSTIG EPC, RUIME WOONKAMER

459.000
EUR
huis
4 Slpks.
772 m²
Maak een afspraak
Jouw expert
Jo Joos Colpaert
Meer over
deze woning
Deze recente halfopenbebouwing is gelegen te Oostende/Zandvoorde en biedt een zeer goede ontsluiting naar het centrum, omliggende steden en gemeentes alsook naar het binnenland toe. Daarnaast ligt deze woning aan het einde van een doodlopende straat.

Zandvoorde is een kleine deelgemeente van Oostende en heeft naast een school en middenstand ook nog een andere grote troef: de natuur!

Bekijk de videorondleiding op het instagramkanaal: sold_by_jo

De woning werd gebouwd in 2012 en voldoet aan alle hedendaagse normen. De gevelsteen is zeer genuanceerd en ademt een landelijke stijl uit.

De oprit is geschikt voor meerdere wagens en via de inkom betreedt u de ruime woonkamer. De living is opgedeeld in een bureaufunctie, eetplaats en zithoek. Opvallend is het vele licht die binnenkomt in de woning. Hier is het de ganse dag aangenaam vertoeven en heeft u een prachtig zicht op de tuin. Er werd gekozen voor vloerverwarming. De plafondhoogte is opvallend hoog en de spots zijn dimbaar.

Aanpalend bij de woonkamer is er een prachtige leefkeuken (DOVY) met groot eiland en granieten werkblad, waar u werkelijk met het ganse gezin kunt tafelen en opnieuw kunt genieten van de zichten op de tuin. De keuken werd volledig uitgerust met alle hedendaagse toestellen (vaatwas, oven, microgolfoven, venduro dampkap en zelfs een inbouwtelevisie: zo hoeft u tijdens het eten niets van uw favoriete feuilletons te missen). Aanpalend bij de keuken zijn er twee grote bergingen (waarvan 1 koel berging).

Op de eerste verdieping kunt u gebruik maken van 3 ruime slaapkamers waarvan één met een dressing (zowel deze kamers als de zolderkamer kunnen als master gebruikt worden). Ook de badkamer is ruim en voorzien van zowel een bad als douchefunctie en een dubbele wastafel. De kamers werden voorzien van radiatoren.

Ook is er nog een apart toilet aanwezig op dit verdiep.

Via de vaste trap komt u uit op de tweede verdieping in de mooi afgewerkte zolderkamer. Op de velux werd er verduistering voorzien en aanpalend bij deze kamer is er nog handige opbergruimte.

De tuin is adembenemend ruim en zeer goed georiënteerd. U kunt steeds de tuin betreden langs de woning maar ook vanuit de leefkeuken. Het eerste deel van de buitenruimte werd voorzien van een zonnig terras aangelegd in blauwsteen. Het tweede deel van de tuin kan polyvalent ingedeeld worden: moestuintje, plaats om te spelen of een mooi canvas om uw groene vingers te laten op uitleven. De oriëntatie is top waardoor u de ganse dag kunt genieten van de zon. Op het einde van de tuin is er dan nog een handig tuinhuis: ideaal voor uw tuingerief en tuinmeubels in te stockeren. Natuurlijk is er ook een regenwaterput aanwezig van 9.000 L met pomp die gebruikt wordt voor de dienstkraantjes, wasmachine en de toiletten.

Door het recente bouwjaar bekomt u dus op energetisch vlak een perfect geschikte woning waar u en uw gezin zeker een nieuwe thuis kunnen vinden. Op het terrein zijn niet vergunde verhardingen aangebracht.

Wenst u de woning te bezoeken mail dan naar jo@immofrancois.be!

Details van
de woning
    Troeven
    • Groot perceel
    • Gunstig EPC
    • 4 volwaardige slaapkamers
    • Jonge woning
    • Grote leefruimtes
    • Magnifieke leefkeuken
    • Ruime oprit
    • Doodlopende straat
Algemene info
  • Algemene staat
    nieuwbouw
  • Aardgas
    aanwezig
  • Centrale verwarming
    aanwezig
  • Vloerverwarming
    aanwezig
  • Terras
    aanwezig
  • Tuin
    aanwezig
  • Oriëntatie tuin
    zuid
Kamers & oppervlakte
  • Woonkamer
    51 m²
  • Keuken
    20 m²
  • Slaapkamer
    12 m²
  • Slaapkamer
    13 m²
  • Slaapkamer
    25 m²
  • Slaapkamer
    18 m²
  • Badkamer
    8 m²
Technisch
Totale opp.
772 m²
Bewoonbare opp.
190 m²
Kadastraal inkomen
€ 718
EPC ref.
20230228-0002824389-RES-1
EPC categorie
B
EPC
134 kWh/m²
Stedenbouw
Bouwvergunning
ja
Verkavelingsvergunning
nee
Recht van voorkoop
nee
Overstromingsgevoelig
nee
Dagvaarding voor
stedenbouwkundige overtreding
ja
Legal & info
1) Stedenbouwkundige bestemming Igb: Industriegebied
2) Beschermd erfgoed: neen
3) Geïnventariseerd erfgoed: niet van toepassing
4) Keuringsattest elektriciteit: ja (conform)
5) Renovatieverplichting: nee
6) Overstromingsrapport:
Perceelscore of P-score: D: middelgrote kans op overstromingen
Gebouwenscore of G-score:C: kleine kans op overstromingen
Ligging in Signaalgebied: neen
Ligging in afgebakende oeverzone of afgebakend overstromingsgebied: neen

Niet gevonden wat je zocht?

Neem contact op met onze lokale experten en zij helpen jou een pand te zoeken op basis van jouw criteria.
help me mijn droompand te vinden